Новини

23 Березня 2018
Lavrynovych & Partners Law Firm успішно захистила інтереси свого клієнта у Верховному Суді

Юристам Lavrynovych & Partners Law Firm вдалось переконати Верховний Суд у вірному правозастосуванні норм статті 33 Закону України «Про оренду землі», а відтак, і в наявності у клієнта переважного права перед іншими особами на укладення договору оренди землі на новий строк (поновлення договору).

Верховний Суд погодився з позицією юристів Фірми про те, що за умов чіткого дотримання орендарем визначеної процедури для поновлення строку дії договору та одночасного зволікання орендодавця з розглядом проекту відповідної додаткової угоди, орендар все ж отримує право на судовий захист.

Як результат, Верховний Суд погодився з правильністю визнання судом апеляційної інстанції факту укладення між орендарем та орендодавцем додаткової угоди про поновлення строку оренди на наступні 5 років.

Успішній роботі над цим проектом сприяв значний досвід команди Lavrynovych & Partners Law Firm у вирішенні спорів, а також високий рівень експертизи в договірному праві. Над проектом працювали Виконавчий партнер Станіслав Скрипник та Асоційований партнер Артур Кіян.