Lavrynovych & Partners Law Firm вкотре визнана провідною юридичною фірмою України за результатами міжнародного дослідження The Legal 500, 2020. Високе визнання отримали наші професійні досягнення у банківському та фінансовому праві, ринках капіталу, комерційному та корпоративному праві, а також у практиці злиття і поглинання, вирішення спорів.

Керуючий партнер Максим Лавринович, виконавчий партнер Станіслав Скрипник, асоційовані партнери Дмитро Савчук та Артур Кіян рекомендовані The Legal 500 як одні з найкращих юристів України.

Більше інформації на The Legal 500.

Згідно рейтингу The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2019 фірма Lavrynovych & Partners Law Firm черговий раз визнана провідною юридичною фірмою України.

Професійні досягнення у банківському та фінансовому праві і ринках капіталу, комерційному і корпоративному праві та M&A, а також у практиці вирішення спорів були відмічені міжнародним рейтингом.
Керуючий партнер Максим Лавринович, виконавчий партнер Станіслав Скрипник, асоційовані партнери Дмитро Савчук та Артур Кіян рекомендовані The Legal 500 як одні з найкращих юристів України.

Більше інформації на The Legal 500.

Lavrynovych & Partners Law Firm черговий раз визнана провідною юридичною фірмою України за результатами міжнародного дослідження The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2018.
Високе визнання отримали професійні досягнення у банківському та фінансовому праві і ринках капіталу, комерційному і корпоративному праві та M&A, а також у практиці вирішення спорів.
Керуючий партнер Максим Лавринович, виконавчий партнер Станіслав Скрипник, асоційований партнер Дмитро Савчук рекомендовані The Legal 500 як одні з найкращих юристів України.

Більше інформації на The Legal 500.

Провідна фірма у галузях: банки, фінанси та ринки капіталу; комерційне та корпоративне право, M&A.

Максим Лавринович, Керуючий Партнер Lavrynovych and Partners Law Firm, рекомендований як провідний фахівець у комерційному та корпоративному праві, M&A

Команда Lavrynovych and Partners Law Firm, відповідно до рейтингу, «демонструє швидкість, точність, глибоку обізнаність та гнучкість у роботі з клієнтами».

Більше інформації на The Legal 500.

Максим Лавринович вже вкотре отримав звання найкращого юриста в галузі міжнародного арбітражу за результатами міжнародного дослідження «The Best Lawyers in Ukraine 2019»

Станіслав Скрипник, Виконавчий Партнер Lavrynovych & Partners Law Firm, відмічений серед відомих юристів  у судовій практиці.

Максим Лавринович, Керуючий Партнер Lavrynovych & Partners Law Firm, серед кращих юристів України у галузях: корпоративне право; міжнародний арбітраж.

ТОП-10 найбільш привабливих роботодавців юридичного ринку України.

Фірма року в Україні у галузях: податкове право; вирішення спорів; конкурентне право; ринки капіталу; банкрутство.

Станіслав Скрипник, Виконавчий Партнер Lavrynovych & Partners Law Firm - юрист року у галузі банкрутства.

Станіслав Скрипник, Виконавчий Партнер Lavrynovych & Partners Law Firm, рекомендований як провідний фахівець в галузях судової практики та банкрутства.

Провідна фірма в Україні у галузях: банки та фінанси; ринки капіталу; податкові спори.

TОП-4 в сфері ринки капіталу; TОП-3 в сфері вирішення податкових спорів.

Провідна фірма: IP та обслуговування торгових марок.

Топ-5 найкращих юридичних фірм у сферах: ринки капіталу; банкрутство; податкові спори.

Провідна фірма: енергетика та інфраструктура.

Провідна фірма: банки та фінанси; ринки капіталу.

Провідна фірма: банки, фінанси та ринки капіталу; корпоративне право та M&A; вирішення спорів; інтелектуальна власність; податки.