Корпоративне право та M&A

Корпоративне право та M&A

Багаторічний досвід Lavrynovych & Partners Law Firm включає супровід складних міжнародних угод щодо придбання та продажу активів, цілісних майнових комплексів, корпоративної реструктуризації, приватизації, створення юридичних осіб з іноземним капіталом та іноземних представництв. Серед наших клієнтів банки, фінансові установи, аграрні підприємства та IT компанії.

Експерти практики також супроводжують та консультують клієнтів з питань поточної діяльності, наприклад, підготовка та проведення загальних зборів акціонерів, розробка статутів, положень та інших внутрішніх документів, підготовка рішень органів правління.

Наші юристи з корпоративного права також спеціалізуються на проведенні юридичного аудиту в рамках транзакції або окремо.

Практику корпоративного права та M&A рекомендовано у 2017 році міжнародним рейтингом The Legal 500: EMEA 2017. Керуючого партнера Максима Лавриновича рейтинг The Legal 500 відзначає серед рекомендованих юристів у галузі комерційного, корпоративного права та M&A.

У 2016 році юристи Lavrynovych & Partners Law Firm забезпечили супровід транзакцій у сфері корпоративного права на суму близько 230 мільйонів доларів США.

Артур Кіян
Партнер
ДЕТАЛЬНІШЕ