The Lawyer Network

Lavrynovych & Partners Law Firm є членом міжнародної юридичної спільноти The Lawyer Network з 2016 року. The Lawyer Network об'єднує понад 500 юридичних фірм із 90 країн світу. Спеціалізація Фірми в рамках цього партнерства - конкурентне право. Lavrynovych & Partners Law Firm - єдиний представник цієї практики з України у The Lawyer Network.

Торгово-промислова палата України

Lavrynovych & Partners Law Firm є членом ТПП України з 2013 року. Експерти Фірми консультують членів Торгово-промислової палати, як українські так і міжнародні компанії. Торгово-промислова палата України - недержавна неприбуткова самоврядна організація, що на добровільних засадах об'єднує юридичних осіб та громадян України, зареєстрованих як підприємці.

Американська Торгівельна Палата (ACC)

Lavrynovych & Partners Law Firm є членом ACC з 2009 року. Юристи фірми беруть активну участь в роботі профільних комітетів палати, надаючи експертну підтримку членам ACC в процесі проведення семінарів, тренінгів, круглих столів. ACC є однією з найактивніших та найвпливовіших громадських неприбуткових організацій серед бізнес-асоціацій, що діють в Україні.

Європейська Бізнес Асоціація (EBA)

Lavrynovych & Partners Law Firm - активний член EBA, провідної організації міжнародного бізнесу в Україні, яка об'єднує близько 900 європейських, українських та міжнародних компаній. Ключовою місією EBA є представництво інтересів європейських та вітчизняних інвесторів в Україні й поліпшення інвестиційного клімату.

Британсько-українська торгова палата (BUCC)

Lavrynovych & Partners Law Firm є членом BUCC з 2009 року. Британсько-українська торгова палата об’єднує британські та міжнародні компанії та фізичних осіб, які бажають зосередити увагу на українському ринку, та надає допомогу українським компаніям та фізичним особам, які прагнуть налагодити ділові, комерційні та торгові відносини у Сполученому Королівстві та в усьому світі.

Українська Арбітражна Асоціація

Українська Арбітражна Асоціація - неприбуткова громадська організація, яка не є арбітражною інституцією. Асоціація активно співпрацює з Міжнародним комерційним арбітражним судом при ТПП України та іншими арбітражними інституціями, а також аналогічними профільними асоціаціями з питань розвитку та просування міжнародної арбітражної практики. Керуючий Партнер Lavrynovych & Partners Law Firm Максим Лавринович є членом Української Арбітражної Асоціації.

Національна асоціація адвокатів України

Національна асоціація адвокатів України (НААУ) є всеукраїнською недержавною некомерційною неприбутковою професійною організацією, яка об’єднує всіх адвокатів України з метою забезпечення реалізації завдань адвокатського самоврядування, створена на засадах професійної належності. Керуючий Партнер Lavrynovych & Partners Law Firm Максим Лавринович – активний учасник діяльності НААУ; Виконавчий Партнер Lavrynovych & Partners Law Firm Станіслав Скрипник – заступник Голови комітету з питань медіації НААУ.