Податкове право

Наша команда юристів з податкового права має репутацію експертів у складних та масштабних спорах. Lavrynovych & Partners Law Firm надає юридичні послуги щодо податкового права в Україні на будь-якому етапі податкової справи, починаючи з участі в перевірках, що проводяться податковими або митними органами, завершуючи представництвом інтересів клієнта в суді. Послуги Фірми у цій сфері високо оцінені міжнародними рейтингами ACQ5 Law Awards 2016, World Tax (2012-2014), The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2014. За версією довідника «Ukrainian Law Firms: a Handbook for Foreign Clients» Фірма була визнана однією із провідних у сфері податкового права в 2013-2015 рр. Ми представляли інтереси таких великих компаній як Danon, Japan Tobacco International та Golden Telecom.

Безтоварні господарські операції

Ми маємо великий досвід представництва інтересів клієнтів у спорах з податковими органами з приводу донарахування податкових зобов’язань з ПДВ та податку на прибуток за безтоварними господарськими операціями. Фірма має вражаючий досвід у доведенні реальності зазначених вище транзакцій у судовому порядку.

Трансфертне ціноутворення

Наша практика охоплює всі питання трансфертного ціноутворення, а досвід співпраці Lavrynovych & Partners Law Firm як з українськими, так і з міжнародними компаніями дозволяє нам надавати високоякісні юридичні послуги в податкових спорах щодо застосування правил трансфертного ціноутворення.

Поточні податкові/митні питання

Досвідчені спеціалісти Lavrynovych & Partners Law Firm надають кваліфіковану допомогу з питань оподаткування, що періодично виникають у клієнтів, зокрема, щодо застосування конвенцій про уникнення подвійного оподаткування, оподаткування доходів нерезидента з джерелом походження в Україні, визначення митної вартості та класифікації імпортованих товарів , тощо.

Вас також може зацікавити

Дмитро Савчук
Партнер
ДЕТАЛЬНІШЕ!