Комплаєнс

Комплаенс – це відповідність компанії певним внутрішнім і зовнішнім вимогам або нормам. Ризики невідповідності можуть призвести до застосування юридичних санкцій або санкцій регулюючих органів, фінансових та репутаційних втрат.

Комплаенс та аудит в інвестиційній діяльності визначається як дотримання компанією вимог законодавства країни реєстрації та міжнародного законодавства. Проходження комплаенс процедури – це обов’язкова умова для початку інвестиційної діяльності в країнах ЄС. Комплаенс підхід до внутрішнього аудиту дозволяє досягти значних результатів.

Наші юристи консультують та надають підтримку при підготовці необхідного пакету документів для проходження комплаенс процедур в Україні.

Не варто розглядати обов'язкове проходження процедури комплаенс, як нездоланну перешкоду. Досвід Lavrynovych & Partners Law Firm у комплаєнс аутсорсингу у супроводі проектів міжнародного інвестування говорить про те, що своєчасна допомога фахових спеціалістів дозволяє позитивно пройти процедуру комплаенс у будь-якій країні світу.

Вас також може зацікавити:

Максим Лавринович
Радник
ДЕТАЛЬНІШЕ