Медіація

Медіація — це добровільний, позасудовий і неформальний процес, спрямований на врегулювання конфлікту за допомогою нейтральної та неупередженої сторони — медіатора, який жодним чином не зацікавлений у справі. Медіатор  спонукає сторони спільно шукати компромісу. Як незалежна третя особа, він супроводжує та підтримує сторони, які конфліктують, у вирішенні конкретного спору.

Діяльність медіатора передбачає високий рівень  знань, прийомів і навичок медіації, добросовісності та професійної впевненості.

Фахівці Lavrynovych & Partners Law Firm надають послуги медіаторів при вирішенні різноманітних спорів та суперечок, суворо дотримуючись як принципів медіації (добровільності, нейтральності/неупередженості та конфіденційності), так і послідовності її етапів. Важливий елемент  досягнення сторонами компромісу – це письмова фіксація домовленостей (їх результату) у вигляді меморандуму. Високий фаховий рівень медіаторів, які є також практикуючими адвокатами в Україні, дає змогу якнайкраще підготувати такий документ.

Виконавчий партнер Фірми, Станіслав Скрипник є заступником голови Комітету з питань медіації Національної асоціації адвокатів України та сертифікованим бізнес-медіатором (міжнародний сертифікат Академії Торгово-промислової палати Мюнхена та Верхньої Баварії). Артур Кіян, Асоційований партнер, є членом Комітету.