Офіс у Відні

Представницький офіс у Відні на базі юридичної фірми BPPA

У вересні 2015 року Lavrynovych & Partners Law Firm офіційно оголосила про відкриття представницького офісу у Відні на базі юридичної фірми BRANDSTETTER, BAURECHT, PRITZ & PARTNER Rechtsanwälte KG (BPPA).

//lp.ua/wp-content/uploads/2017/05/Austria-office.bmp
Юридичні послуги, що надаються представницьким офісом на території Австрії

Клієнти Lavrynovych & Partners Law Firm можуть отримати кваліфіковану консультаційну та юридичну допомогу щодо діяльності на території Австрійської Республіки, зокрема, з наступних питань:

  • - реєстрація бізнесу та відкриття банківських рахунків;
  • - здійснення інвестицій;
  • - супровід угод щодо придбання комерційної та житлової нерухомості;
  • - представництво інтересів в усіх судових інстанціях;
  • - юридична допомога в отриманні дозволу на постійне проживання, а також громадянства Австрії.
Інформація про австрійського партнера BPPA

BRANDSTETTER, BAURECHT, PRITZ & PARTNER Rechtsanwälte KG (BPPA) була заснована в 1935 році. За свою 80-річну історію фірма здобула довіру та прихильність клієнтів, багато з яких користуються її послугами на постійній основі. BPPA здійснює юридичне обслуговування бізнесу з широкого кола питань, а також правовий супровід приватних осіб, зокрема у судових справах, з питань сімейного та спадкового права. Основні напрями діяльності фірми також включають надання юридичних консультацій в сфері нерухомості, в тому числі з питань купівлі-продажу та оренди нерухомого майна, а також з питань аграрного права. Крім цього, BPPA надає консультації та займається питаннями корпоративного, договірного, адміністративного права, права інтелектуальної власності, трудового та конкурентного права.