Інтелектуальна власність

Інтелектуальна власність

Lavrynovych & Partners Law Firm доклала немало зусиль для створення команди професіоналів у практиці Інтелектуальна власність в Україні (ІВ). Наші юристи консультують з різних правових аспектів та надають юридичні послуги з інтелектуальної власності, що стосуються:

- літературних творів та програмного забезпечення;

- торгівельних марок;

- винаходів, корисних моделей та промислових зразків;

- ноу-хау;

- комерційних таємниць;

- доменних імен та ін.

Розробка можливих стратегій захисту об’єктів ІВ, підготовка ліцензійних договорів та продаж об’єктів ІВ, їх судовий захист  – усе це входить до переліку послуг Фірми. За версією міжнародного рейтингу The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2014, Lavrynovych & Partners Law Firm - одна з найкращих фірм у сфері інтелектуальної власності.

Судова практика в сфері ІВ

Ми представляємо інтереси клієнтів у справах, що стосуються всіх типів спорів щодо ІВ, наприклад, при порушенні прав використання торгівельних марок, промислових зразків, авторських та суміжних прав, комерційних таємниць.

Реєстрація/патентування прав на об’єкти ІВ

Ми допомагаємо нашим клієнтам у процесі реєстрації торгівельних марок, патентування винаходів та корисних моделей на основі національних та міжнародних процедур. Наші спеціалісти допомагають підготувати та подати відповідні заяви, консультують щодо  процедур реєстрації/патентування, розробляють стратегії захисту  займаються судовою практикою в сфері  інтелектуальної власності та представляють клієнтів у органах державної влади.

Інтелектуальна власність та корпоративні транзакції

Фірма надає послуги аудиту та due diligence, пов'язаних з передачею прав ІВ, супроводжуючи транзакції щодо придбання акцій та активів компаній.

Вас також може зацікавити:

Артур Кіян
Партнер
ДЕТАЛЬНІШЕ