Новини

22 Червня 2008
Партнер «Лавринович і Партнери» Ірина Марушко виступила ключовим доповідачем на Першій Щорічній Конференції Українського відділення Міжнародної Податкової Асоціації

13 червня в Готелі Radisson SAS в Києві пройшла Перша Щорічна Конференція Українського відділення Міжнародної Податкової Асоціації.

Конференція забезпечила унікальну можливість для обговорення важливих сфер в українському міжнародному податковому праві і практиці: Поточні  Міжнародні  Податкові  Проблеми в Україні, Міжнародні Операції M&A , Фінансування на  Міжнародних  Ринках і Структурування Іноземних Інвестицій в Український Ринок Нерухомості.

Захід був розділений на чотири частини. Конференцію відвідали відомі професіонали у сфері міжнародного оподаткування – представники наступних фірм: Lavrynovych & Partners, Deloitte, DLA Piper, Ernst & Young, Gide Loyrette Nouel, Konnov & Sozanovsky, KPMG, Magisters і PricewaterhouseCoopers.

Представником Юридичної фірми «Лавринович і Партнери» на Конференції виступила Ірина Марушко, Партнер Фірми та член правління Київської філії Міжнародної Податкової Асоціації. Ірина презентувала «Лавринович і Партнери» учасникам і гостям конференції.

«Лавринович і Партнери» є членом і партнером численних міжнародних асоціацій і організацій, постійно бере участь в провідних світових самітах і конференціях як учасник, доповідач або партнер. Така зовнішня політика Компанії спрямована на постійну підтримку незмінно високої якості юридичних послуг, що надаються нашим клієнтам, підтримку зв’язків з нашими колегами з інших країн і наслідування передових світових тенденцій у сфері юридичного бізнесу.