Новини

20 Вересня 2011
Максим Лавринович виступив з доповіддю на I Щорічному форумі Асоціації адвокатів України

Керуючий Партнер Юридичної фірми «Лавринович і Партнери» Максим Лавринович виступив з доповіддю «Зловживання адвокатом своїми повноваженнями та відповідальність за недотримання норм адвокатської етики» на I Щорічному форумі Асоціації адвокатів України «Адвокатура України. Київські дзвони», який відбувся 20 вересня в Києві.

В своїй доповіді Максим Лавринович визначив основні види зловживань адвокатів: вчинення дій у власних інтересах, чи в інтересах третіх осіб; використання незаконних або неетичних засобів при виконанні доручення; вплив або тиск на протилежну сторону, свідків, експертів, суд або інший орган; розголошення конфіденційної інформації; «затягування» справи всупереч інтересам клієнта та недобросовісність адвоката у виконанні доручення.

Підвищити професійні стандарти адвокатської діяльності, на думку Максима Лавриновича, може запровадження дієвого та ефективного механізму притягнення адвоката до відповідальності. Пан Лавринович виступив з пропозицією узагальнити дисциплінарну практику регіональних Кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури та Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури та запровадити єдину систему критеріїв і оцінки меж порушень морально-етичних принципів адвокатами у дисциплінарному провадженні.