Новини

20 Лютого 2013
Максим Лавринович розповів власникам бізнесу про ризики довірчого управління

19 лютого Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» провела діловий сніданок з власниками та керівниками провідних компаній, присвячений перевагам та недолікам неформальних угод у бізнесі та шлюбі.

Керуючий Партнер Максим Лавринович розповів про останню практику зловживань активами українських бізнесменів довірчими керуючими – зокрема трастами, зареєстрованими в офшорних зонах. Другу частину виступу Максим Лавринович присвятив дієвим способам захисту бізнесу у випадку виникнення у його власника форс-мажорних обставин особистого характеру.

Спеціальний гість заходу – Олександр Онуфрієнко, директор Юридичного департаменту компанії з управління активами «КІНТО», – зробив огляд ряду гучних недружніх поглинань, що відбулися протягом останніх двох років в Україні та країнах СНД. Олександр Онуфрієнко детально зупинився на лондонському процесі Бориса Березовського проти Романа Абрамовича щодо компенсації втрат від продажу в 2001-2004 роках часток в «Сібнєфті» і «Русалі», а також рейдерській атаці кіпрських адвокатів на групу компаній «Росинка».

Представники ділових кіл взяти участь у жвавій дискусії та одержали практичні поради.