Новини

13 Січня 2011
«Лавринович і Партнери» виступила юридичним радником з українського права

В рамках договору з провідною міжнародною юридичною компанією «White & Case», Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» забезпечила юридичну підтримку Міністерству фінансів України в ході переговорів і підписання договорів щодо надання гарантії державою Україна за кредитом, наданим південнокорейським «Ексімбанком» територіально-галузевому об’єднанню «Південна залізниця» у розмірі 261 млн. доларів США.

У рамках співпраці між урядом Південної Кореї і урядом України були досягнуті домовленості щодо фінансування південнокорейським «Ексімбанком» закупівлі 10 високошвидкісних поїздів корпорації Hyundai для забезпечення пересування гостей Євро-2012 між ключовими містами – Донецьком, Харковом, Львовом і столицею.

Партнер Юридичної Фірми «Лавринович і Партнери» – Ірина Марушко на переговорах із південнокорейською стороною виступала юридичним радником з питань українського права. Інтереси Міністерства фінансів України з питань англійського права представляла міжнародна юридична компанія «White & Case».

Очікується, що 6 високошвидкісних поїздів почнуть функціонувати до 2012 року. Відстань від столиці до Харкова буде покриватися за 3,5 години, до Львова за 4,5 години, до Донецька – за 5,5-6 годин.