Новини

3 Лютого 2012
«Лавринович і Партнери» перемогла в чотирьох номінаціях The DealMakers Global Awards 2012

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» визнана фірмою року в Україні у сферах «Банки та фінанси», «Злиття та поглинання», «Податки», «Судова практика та арбітраж» за версією The DealMakers Global Awards 2012.

The DealMakers Global Awards – професійна відзнака журналу DealMakers Monthly Magazine, авторитетного видання у сфері злиття та поглинання, фінансів, інвестування та приватизації. Журнал щороку нагороджує провідні компанії та консультантів з усього світу, які продемонстрували високий рівень сервісу та економічної ефективності. Цього року у визначенні переможців взяли участь майже 24 тисячі читачів видання.

Нагадаємо, що в грудні 2011 року «Лавринович і Партнери» перемогла в усіх шістьох українських номінаціях міжнародного рейтингу юридичних фірм ACQ Country Awards – «Юридична фірма року у сфері банківського та фінансового права», «Комерційний консультант року щодо поточної діяльності», «Команда року у сфері корпоративних фінансів», «Консультант року у сфері корпоративних податків», «Борговий консультант року» та «Податковий консультант року». У січні 2012 року «Лавринович і Партнери» також була визнана фірмою року в Україні у сфері злиття та поглинання, банків та фінансів, податків, судової практики та арбітражу за версією Lawyers World Annual Jurisdiction Awards 2011.