Новини

13 Червня 2011
Ігор Сюсєль взяв участь у конференції, присвяченій 10-річчю арбітражу

У 2011 році виповнилося 10 років з того часу, як вперше було ініційовано арбітражну справу на підставі Договору до Енергетичної Хартії (ДЕХ). З цього приводу 9-10 червня 2011 року в Стокгольмі пройшла конференція, присвячена 10-річчю арбітражу на основі ДЕХ, за підтримки SCC, ICSID та Секретаріату Енергетичної Хартії.

В ході конференції учасники підбили підсумки десятилітнього досвіду арбітражу на основі Договору до Енергетичної Хартії, проаналізували винесені арбітражні та судові рішення і обговорили останні тенденції в інвестиційних арбітражних справах.

Юридичну фірму «Лавринович і Партнери» на заході представляв Асоційований Партнер Ігор Сюсєль, який прийняв активну участь у дводенній роботі конференції долучившись до обговорення ключових питань щодо нововведень у міжурядовій співпраці в енергетичному секторі.

Договір до Енергетичної хартії (ДЕХ) був підписаний у грудні 1994 року і вступив в силу в квітні 1998 року. Договір є юридично обов’язковою багатосторонньою угодою . Це єдина у своєму роді угода, що стосується міжурядової співпраці в енергетичному секторі. Положення ДЕХ реалізує міжурядова організація Конференція з Енергетичної Хартії, заснована в 1994 році.