Новини

21 Березня 2016
Юридична фірма «Лавринович і партнери» виступила генеральним партнером Всеукраїнського форуму Асоціації адвокатів України «Київська весна»

Керуючий партнер ЮФ «Лавринович і партнери» Максим Лавринович разом із Виконавчим партнером Станіславом Скрипником взяли участь у 5-му Всеукраїнському форумі Асоціації адвокатів України з цивільного права та процесу «Київська весна».

Максим Лавринович виступив в якості модератора секції «Захист сімейних, житлових та трудових прав», під час якої обговорювались питання правового регулювання будівництва та оскарження дій державних органів, що здійснюють контрольні функції в будівельній галузі. Також, розглядались питання сімейних спорів у контексті ведення бізнесу та збереження і поділу майна.

Серед доповідачів сесії були Голова Ради суддів України, представник Федерації профспілок, суддя Окружного адміністративного суду м. Києва та директор департаменту нормативно-правового забезпечення Держархбудінспекції.

Станіслав Скрипник виступив в якості доповідача з темою «Скарги на суддів як інструмент боротьби за правосуддя».
У своїй доповіді Станіслав розповів про підстави звернення зі скаргою на суддів, органи які уповноважені розглядати скарги, види дисциплінарних стягнень, наголосивши, що скарги на суддів слід розглядати не як інструмент боротьби з суддями, а як інструмент боротьби за правосуддя.

Додатково: Учасниками Всеукраїнського форуму ААУ з цивільного права та процесу «Київська Весна» стали провідні фахівці з права, серед яких доповідачами були: Голова Комісії Українського Комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) з міжнародного арбітражу, суддя Вищого господарського суду України, Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Арбітражний керуючий, адвокати та партнери провідних юридичних фірм.