Новини

6 Лютого 2016
Юридична фірма «Лавринович і Партнери» разом з партнером австрійського офісу провела зустріч для власників та керівників бізнесу

4 лютого 2016 року Керуючий партнер «Лавринович і Партнери» Максим Лавринович та керівник австрійського представницького офісу – партнер юридичної фірми BRANDSTETTER, BAURECHT, PRITZ & PARTNER Rechtsanwälte KG (BPPA) Домінік Баурехт провели зустріч для клієнтів на тему «Особливості інвестування та ведення бізнесу на території Австрії».

На зустрічі було розкрите питання реєстрації бізнесу, відкриття банківських рахунків на території Австрії, продемонстровано актуальні дані по рентабельності інвестиційних об’єктів.

З моменту відкриття представницького офісу у Відні на базі юридичної фірми BPPA  клієнти ЮФ «Лавринович і Партнери», що зацікавлені у надійному інвестуванні своїх коштів за кордон, отримали унікальну можливість кваліфікованої консультаційної та юридичної допомоги на території Австрії.

Додатково: Австрія – надійна країна для інвестування. Рентабельність комерційної нерухомості 5-8%; Рентабельність складських приміщень 12%.
Австрія – 2-е місце у рейтингу країн за якістю життя*; Відень – 1-й у рейтингу найбільш комфортних міст для життя*.
Додаткові переваги: Дозвіл на постійне проживання для інвесторів та членів сім’ї; Можливість отримання громадянства; Надійна банківська система.