Новини

25 Березня 2016
ЮФ «Лавринович і партнери» запрошує відвідати конференцію «Україна – Австрія. Можливості для бізнесу та надійність інвестицій»

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» виступить співорганізатором конференції «Україна – Австрія. Можливості для бізнесу та надійність інвестицій», яка відбудеться 13 квітня 2016 року у Торгово-промисловій палаті України за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33.

У конференції, серед інших, виступлять із доповідями Керуючий партнер ЮФ «Лавринович і Партнери» Максим Лавринович, та Домінік Баурехт, партнер представницького офісу в Австрії ЮФ «Лавринович і Партнери».

Максим Лавринович розповість про захист активів українського бізнесу з використанням юрисдикції Австрії. Домінік Баурехт виступить у якості доповідача з темою «Види інвестицій та привабливі інвестиційні об’єкти в Австрії».

На конференції будуть присутні спеціальні гості: Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні Її Високоповажність пані Герміне Поппеллер та Надзвичайний і Повноважний Посол України в Австрії Його Високоповажністю пан Олександр Щерба.
Ознайомитись із програмою та зареєструватись на захід можна за посиланням >>

Додатково: Австрія, як вікно для ведення бізнесу з країнами Європейського Союзу:
– Австрія займає 2-е місце у рейтингу країн за якістю життя (The Economist Intelligence Unit’s Global Liveability Ranking 2015)
– Відень займає 1-е місце у рейтингу найбільш комфортних міст для життя (The Mercer’s Quality of Living Rankings 2016)
– Надійна банківська система Австрії
– Рентабельність комерційної нерухомості 5-8%, девелоперські проекти до 15%
– Система міжнародного захисту інвестиційної діяльності
– Дозвіл на постійне проживання для інвесторів та членів сім’ї