Новини

18 Квітня 2016
ЮФ «Лавринович і Партнери» успішно захистила інтереси компанії Berinton Commercial Limited

Юридична фірма «Лавринович і Партнери» успішно захистила інтереси компанії Berinton Commercial Limited, яка очолює Комітет кредиторів у справі про банкрутство компанії «Роспромінвест», що розглядається Господарським судом міста Києва.

Дисциплінарна комісія арбітражних керуючих погодилась із доводами юристів ЮФ «Лавринович і Партнери» щодо наявності законодавчо визначених підстав для притягнення арбітражного керуючого до дисциплінарної відповідальності. Дисциплінарною комісією прийнято рішення про застосування до арбітражного керуючого дисциплінарного стягнення у вигляді позбавлення його права на здійснення діяльності арбітражного керуючого, після чого Міністр юстиції України підписав відповідний наказ від 31.03.2016 № 948/5 про анулювання свідоцтва.

Також, наведені порушення своїх обов’язків з боку арбітражного керуючого були встановлені і Київським апеляційний господарським судом, який повністю задовільнив скаргу компанії Berinton Commercial Limited подану на дії ліквідатора.

Захист інтересів компанії Berinton Commercial Limited було здійснено Старшим юристом ЮФ «Лавринович і Партнери» Артуром Кіяном під керівництвом Виконавчого Партнера ЮФ «Лавринович і Партнери» Станіслава Скрипника.