Новини

13 Січня 2014
ЮФ «Лавринович і Партнери» розширює практику трудового права

ЮФ «Лавринович і Партнери» рада повідомити про розширення практики трудового права як однієї із пріоритетних практик Фірми. 13 січня 2014 року до команди «Лавринович і Партнери» в якості Радника – Керівника практики трудового права приєдналась Олена Сапко.

До цього Олена протягом 12 років працювала в консалтинговій компанії «КПМГ-Україна», де останні 7 років обіймала посаду Менеджера відділу податкового та юридичного консультування, керуючи практикою з питань управління персоналом і оподаткування фізичних осіб. Олена також мала досвід роботи в компанії «PwC Україна».

Пані Сапко має значний досвід надання консультацій з питань оподаткування фізичних осіб, у тому числі оподаткування заробітної плати та інших заохочувальних виплат, підготовки податкових декларацій для українських і іноземних громадян, розробки компенсаційних програм, а також з питань дотримання норм трудового законодавства. Під її керівництвом проходили кадрові аудити, а також перевірки кадрових питань в рамках проектів due diligence як українських, так і міжнародних компаній.

Олена Сапко – випускниця Київського національного університету ім. Вадима Гетьмана.