Новини

4 Квітня 2016
ЮФ «Лавринович і Партнери» – «Фірма року» одразу за п’ятьма категоріями ACQ Law Awards 2016

Раді повідомити, що Юридичну фірму «Лавринович і Партнери» визнано «Фірмою року» одразу в п’ятьох категоріях за версією міжнародної премії ACQ Law Awards 2016: Ринки капіталу, Банки і Фінанси, Податкові спори, Повний комплекс послуг.

ACQ Law Awards 2016 – відзнака журналу ACQ Magazine, одного з найбільш авторитетних видань світу, що обслуговують корпоративний фінансовий сектор. Впродовж останніх восьми років журнал відзначає провідні фірми з усього світу в їх галузях практики.

Переможці ACQ Law Awards визначаються на підставі повністю незалежного та анонімного опитування, проведеного серед читачів і авторів журналу ACQ, який дозволяє адекватно оцінити професіоналізм і якість роботи юридичних фірм.

«Усі переможці в категорії ACQ Law Awards 2016 відображають сьогодення, наші віддані клієнти у черговий раз визнали справжніх лідерів на ринку. Результати цьогорічного опитування вражаюче високі, що свідчить про те, що професія юриста продовжує вдосконалюватись. Переможці наших категорій обслуговують клієнтів на самому високому рівні», – заявив Джейк Робсон, головний редактор ACQ Magazine.

Вітаємо Партнерів та юристів Фірми з відзнакою!