Новини

10 Жовтня 2007
Відкриття відділення Міжнародної податкової асоціації в Україні

У Києві відбулися збори з нагоди застосування Українського відділення Міжнародної податкової асоціації (International Fiscal Association, IFA). Ініціаторами заснування IFA в Україні є юридична фірма «Магістр & Партнери» та PriceWaterhouseCoopers.

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» одною із перших увійшла до IFA.

Основними завданнями IFA в Україні буде розвиток та впровадження кращих міжнародних стандартів податкової системи завдяки ефективній лобістській діяльності.   Завдяки створенню організації спеціалісти, що працюють в податковій сфері, зможуть підвищувати свою кваліфікацію відповідно до кращих міжнародних стандартів.

Під час зборів були обговорені питання членства в асоціації та плани діяльності IFA в Україні. Відділення IFA в Україні передбачає можливість як корпоративного, так і індивідуального членства. На сьогодні подано 21 заявку на членство в асоціації. Міжнародну податкову асоціацію на зустрічі представляла Ірина Русакова, керівник Російського відділення організації та старший менеджер із питань податків PriceWaterhouseCoopers Росія.

Наступним кроком стала офіційна реєстрація українського відділення IFA на міжнародному з’їзді асоціації, який відбувся 30 вересня – 4 жовтня в Кіото (Японія). Максим Лавринович, Керуючий Партнер Фірми, представляв Фірму на  61-му Щорічному конгресі Міжнародної податкової асоціації в Кіото.

IFA заснована 1938 року в Нідерландах, як єдина громадська організація, діяльність якої зосереджується на податковому секторі. Сьогодні членами IFA є 11 500 компаній, держаних установ та спеціалістів з 92 країн світу. Наразі відділення IFA представлені в 52 країнах. Україна стане 53-ю країною, де існують національні відділення IFA.