Новини

21 Листопада 2012
Видання «Лавринович і Партнери» отримали призові місця на конкурсі корпоративних медіа

Корпоративні видання Юридичної Фірми «Лавринович і Партнери» отримали високу експертну оцінку журі конкурсу «Краще корпоративне медіа України 2012». Газета Legal Monitor зайняла друге місце в номінації «Електронне видання». Сайт Lp.ua також удостоївся почесної номінації «За сучасний дизайн, зручність навігації і якісний контент».

Результати конкурсу, що проводився Асоціацією Корпоративних Медіа, було оголошено 16 листопада в рамках Бізнес форуму «Інноваційні маркетингові комунікації. Тренди 2013».

Газета Legal Monitor видається з 2009 року. Розповсюджується в електронному форматі. Авторами видання є співробітники «Лавринович і Партнери». У 2011 році був проведений редизайн видання, з’явилися нові рубрики. Веб-сайт Lp.ua також зазнав кардинальних змін: з травня 2012 року оновлений  сайт пропонує користувачам зручну навігацію, детальну інформацію про діяльність Фірми, інформацію про вакансії, пошук за ключовими словами в усіх матеріалах, у тому числі публікаціях та відео. На сайті є також форма зворотного зв’язку та розділ для представників ЗМІ.

Конкурс «Краще корпоративне медіа України» проводиться Асоціацією Корпоративних Медіа з 2007 року. До складу журі входять фахівці відомих видавничих домів, а також авторитетні професіонали в галузі маркетингу, реклами, PR та управління персоналом. У 2012 році оцінювалися роботи у категоріях: корпоративна газета, журнал, річний звіт, електронне корпоративне видання, корпоративний фільм, корпоративна книга, корпоративний календар, корпоративний дайджест, корпоративна листівка, корпоративний сайт, корпоративний блог, корпоративний флеш-журнал, банківська платіжна картка, сторінка компанії в facebook.