Новини

24 Лютого 2011
Укладено меморандум про співробітництво з Держагенцією з інвестицій та управління національних проектів України

Згідно з меморандумом, який був підписаний сторонами 18 січня 2011 року, Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» буде активно залучатися до супроводу інвестиційних іноземних проектів, координатором яких виступає Державне агентство з інвестицій та управління національних проектів України.

За відповідними домовленостями між сторонами, фірма забезпечуватиме юридичне обслуговування при підготовці документів чи проведенні заходів, пов’язаних з питаннями, які потребують уваги в процесі здійснення Агентством своїх завдань та функцій.

Державне агентство з інвестицій та управління національних проектів України  (Укрнацпроект) – до червня 2010 року – Державне агентство України з інвестицій та інновацій, – створено у 2005 році. Агентство є центральним органом виконавчої влади у сфері інвестиційної діяльності та координується Кабінетом Міністрів України. Основним завданням Укрнацпроекту є забезпечення реалізації стратегічно важливих проектів, спрямованих на технологічне оновлення та розвиток базових галузей реального сектору економіки України.