Новини

12 Квітня 2017
Станіслав Скрипник взяв участь у роботі круглого столу з медіації

«Медіація – це сфера, де клієнти знижують рівень напруги»
6 квітня, Станіслав Скрипник, заступник голови комітету з питань медіації Національної асоціації адвокатів України, Виконавчий Партнер Lavrynovych & Partners Law Firm взяв участь у плідній роботі круглого столу на тему “Перспективи застосування медіаціі в судовому процесі та процедурі виконавчого провадження”, проведеного НААУ.

06.04
«В юридичному суспільстві України тема медіації, як альтернативи традиційним видам розв’язання спорів, викликає дедалі більший інтерес. Можна відзначити, що відсутність на цей час профільного закону, що регламентує медіацію, не є перешкодою для її розвитку. Тому, одним із основних завдань юристів-медіаторів – це інформування суспільства як про існування цієї процедури, так і про її переваги» – зауважив Станіслав.
Окрім стану розвитку медіації в Україні, інституційних перешкод для її впровадження, було обговорено досвід застосування даної практики в Грузії та Білорусії із залученням експертів міжнародного рівня.
Серед учасників круглого столу були представники адвокатури, судової гілки влади, Міністерства юстиції та, власне, спільноти медіаторів.