Новини

11 Жовтня 2017
Станіслав Скрипник виступив медіатором у вирішенні бізнес-конфлікту
Виконавчий Партнер Lavrynovych & Partners Law Firm Станіслав Скрипник виступив медіатором у вирішенні конфліктної ситуації між засновниками аудиторської фірми. Суперечка стосувалась різних поглядів на ведення господарсько-фінансової діяльності та стратегію існування і розвитку підприємства.
С. Скрыпник
В результаті застосованих медіаційних навичок та принципів, були виявлені справжні інтереси та мотиви сторін, відверто й правдиво обговорені спірні моменти ведення бізнесу, які хвилювали сторони. Важливим підсумком стало скасування сторонами медіації прийнятого раніше під впливом негативних емоцій рішення про розподіл бізнесу й самостійне подальше його ведення.
За наслідками проведеної процедури медіації, був укладений меморандум, який зафіксував спільні домовленості та зобов’язання сторін щодо подальшої роботи їх підприємства.
С. Скрипник – сертифікований бізнес-медіатор, заступник Голови комітету з питань медіації Національної асоціації адвокатів України.
Медіація – добровільний та неформальний процес, під час якого сторони за допомогою нейтральної і неупередженої третьої особи-медіатора, шляхом переговорів згідно визначених етапів намагаються вирішити конфлікт. Безперечною перевагою медіації в порівнянні із тривалим та недешевим класичним судовим процесом є швидкість, гнучкість, економія коштів та врешті-решт порозуміння між сторонами (і як наслідок, збереження відносин).