Новини

29 Серпня 2018
Станіслав Скрипник успішно виступив медіатором у спорі

Виконавчий партнер Lavrynovych & Partners Law Firm Станіслав Скрипник вкотре підтвердив свої фахові навички медіатора та допоміг вирішити конфлікт. Станіслав виступив медіатором у спорі, що виник між топ-менеджментом великого торгівельного закладу та членами трудового колективу.

Незважаючи на агресивні емоції та конфліктну поведінку сторін, що панували на початку медіаційної процедури, Станіславу вдалось перевести її у конструктивне русло. Виявлення справжніх інтересів та мотивів учасників медіації дозволило допомогти їм прийти до декларування взаємоприйнятних рішень.
Важливим досягненням було не лише усне декларування сторонами взятих на себе зобов’язань, а і укладення відповідного письмового договору за наслідками проведеної медіації.

Станіслав Скрипник є заступником голови Комітету з питань медіації Національної асоціації адвокатів України та сертифікованим бізнес-медіатором (міжнародний сертифікат Академії Торгово-промислової палати Мюнхена та Верхньої Баварії).

Медіація — це добровільний, позасудовий і неформальний процес, спрямований на врегулювання конфлікту за допомогою нейтральної та неупередженої сторони — медіатора, який жодним чином не зацікавлений у справі. Медіатор спонукає сторони спільно шукати компроміс. Як незалежна третя особа, він супроводжує та підтримує сторони, які конфліктують, у вирішенні конкретного спору.