Новини

21 Вересня 2011
Станіслав Скрипник та Андрій Мороз взяли участь у VII Міжнародному форумі «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

Партнер Юридичної фірми «Лавринович і Партнери» Станіслав Скрипник та Старший юрист Андрій Мороз взяли участь у VII Міжнародному форумі «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення і майбутнє», який відкрився 20 вересня в Києві.

Основними темами ділової програми форуму в цьому році стали: перспектива розвитку вугільної промисловості, енергетична ефективність в Україні, проблемні питання забезпечення та контролю якості електричної енергії, нафтогазова галузь України на шляху реформ, законодавче забезпечення діяльності паливно-енергетичного комплексу.

З доповідями на конференції виступили керівники Міненергоуглепрому України, представники обленерго, НАЕК «Енергоатом», НЕК «Укренерго», «Енергетичної компанії України», Асоціації «Укргідроенерго», ВАТ «Укргідропроект», ВАТ «Турбоатом», ДК «Укртрансгаз», АТ «Газтранзит », ДАТ «Чорноморнафтогаз», публічного акціонерного товариства «Київенерго». Участь у конференції взяло понад 200 топ-менеджерів енергетичних компаній з 10 країн, у тому числі Німеччини, Чехії, Росії.