Новини

25 Грудня 2012
Соціальні орієнтири «Лавринович і Партнери»

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» – соціально орієнтована компанія, яка постійно розвиває напрям благодійності, продовжуючи власні традиції, які були започатковані раніше. «Лавринович і Партнери»  розширила благодійну діяльність у 2012 році та взяла під свою опіку ще один дитячий будинок.

Протягом 2012 року Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» опікувалася спеціалізованим будинком дитини Житомирської обласної ради у м. Новоград-Волинський. «Лавринович і Партнери» фінансує будівництво нового житлового приміщення, облагороджує дитячі кімнати, закуповує розвиваючі ігри та побутові товари для вихованців дитбудинку. Наступного року заплановано також будівництво нового харчоблока коштом Фірми.

Спеціалізований дитбудинок у м. Новоград-Волинський функціонує для медико-соціального захисту дітей-сиріт, дітей, які залишились без піклування батьків, з вадами фізичного та розумового розвитку.

У переддень новорічних та Різдвяних свят «Лавринович і Партнери» також привітала дітей-сиріт із дитячого будинку «Оберіг», м. Богуслав Київської області, подарувавши вихованцям цього закладу «маленьку казку», виконавши їх бажання. Для дітей було організовано похід на новорічну 3D виставу та до аквапарку. Цей день надовго залишиться в серцях дітей.  Даний виховний заклад інтернатного типу забезпечує розвиток, виховання, навчання та соціальну адаптацію дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дошкільного та шкільного віку. Сьогодні у закладі – 23 вихованці, які залишилися без батьківської опіки.

Із Новим Роком також отримали вітання і дарунки діти, які займаються в спеціальних класах громадської організації «В дитячих долонях», створених з метою корекційної роботи з дітьми із затримкою психічного розвитку, порушеннями мови, синдромом Дауна, аутизмом та іншими особливостями.