Новини

26 Квітня 2013
Роман Блажко та Дмитро Савчук виступили з лекцією на семінарі «Перевірки бізнесу згідно з новим Кримінальним процесуальним кодексом»

Старший юрист Роман Блажко та юрист Дмитро Савчук виступили з доповідями на тему: «Оскарження результатів податкових  перевірок» та «Державний контроль у сфері оподаткування та система органів, що його здійснюють» на семінарі «Перевірки бізнесу згідно з новим  Кримінальним процесуальним кодексом», що проводився 23 квітня 2013 року в Києві.

Роман зосередив увагу на аспектах процедури оскарження результатів податкових перевірок, таких як строки оскарження, переваги і недоліки судового та адміністративного способів оскарження. Також було розглянуто низку податкових проблем, пов’язаних із закупівлею товарів (послуг) у сумнівних постачальників.

Дмитро розповів про податкові запити та перевірки. Він довів до аудиторії велику кількість практичних порад щодо того, як себе потрібно поводити під час надання відповідей на податкові запити та проведення податкових перевірок.

Роман Блажко – досвідчений лектор та автор більше 50 публікацій на тему оподаткування, член Міжнародної Податкової Асоціації. Дмитро Савчук бере активну участь у роботі податкових комітетів Американської Торгової Палати та Європейської Бізнес Асоціації.