Новини

27 Липня 2014
Роман Блажко та Дмитро Савчук провели семінар з обміну податковою інформацією

Старші юристи Роман Блажко та Дмитро Савчук провели 24 липня 2014 року в Американській торгівельній палаті (АСС) освітній семінар на тему: «Обмін податковою інформацію: поточний стан справ».

Роман та Дмитро розказали про обмін податковою інформацією відповідно до конвенцій про уникнення подвійного оподаткування, резонансні спори у даній сфері, а також про українське регулювання та судову практику.

Роман Блажко та Дмитро Савчук є досвідченими юристами з понад сотнею публікацій на тему оподаткування. Вони представляють інтереси клієнтів у багатомільйонних спорах, складних та масштабних податкових справах на всіх етапах – від участі в перевірках, що проводяться податковими/митними органами, до представництва у суді. Їх клієнтами є визнані лідери в банківській, фінансовій сфері, важкій промисловості, енергетиці, агропромисловому та FMCG секторах України.

Фірма «Лавринович і Партнери» визнана міжнародними рейтингами World Tax та The Legal 500 EMEA одним із провідних податкових консультантів 2014 року.