Новини

18 Квітня 2012
Роман Блажко провів податковий семінар в Американській торгівельній палаті

17 квітня 2012 року Старший юрист Юридичної Фірми «Лавринович і Партнери» Роман Блажко провів в Американській торгівельній палаті (АСС) освітній семінар на тему: «Ухилення від сплати податків – довгі руки закону».

У своїй доповіді Роман Блажко детально розглянув питання кваліфікації податкових злочинів та останні тенденції судової практики. «Можливі різні сценарії притягнення до кримінальної відповідальності службових осіб підприємства, відповідальних за подання податкової звітності», – зазначив Роман Блажко. – «Відсутні чіткі роз’яснення та однозначна судова практика щодо того, у яких випадках відповідальність повинен нести керівник, а в яких – головний бухгалтер».

Зокрема, доповідач звернув увагу на особливості кваліфікації дій службових осіб правоохоронними органами при обґрунтуванні безтоварності операцій, та навів факти, що вказують на податкову проблематичність контрагентів.

Роман Блажко – автор понад 50 публікацій на тему оподаткування. Бере активну участь у роботі податкових комітетів АСС та Європейської бізнес асоціації (ЕВА), є членом Міжнародної фіскальної асоціації (IFA).