Новини

25 Листопада 2008
Провідні юридичні фірми України підписали Основні етичні принципи ведення юридичного бізнесу і правила конкуренції на юридичному ринку України

Провідні юридичні фірми України підписали Основні етичні принципи ведення юридичного бізнесу і правила конкуренції на юридичному ринку України.

Зазначений документ був підготовлений ініціативною групою в рамках Форуму партнерів юридичних фірм за підтримки Президента Асоціації правників України. Поштовхом для розробки документу стало бажання учасників юридичного ринку погодити єдині прозорі принципи роботи на ринку та зрозумілі всім правила конкуренції.

Зокрема, учасники засудили корупційні схеми ведення бізнесу і незаконне лобіювання своїх інтересів та інтересів клієнтів в державних органах; засудили практику незаконних методів ворожих поглинань; зобов’язались не використовувати незаконні засоби боротьби в рамках судових процесів тощо.

До того ж сторони впровадили єдину узгоджену політику в питаннях, пов’язаних з юридичним персоналом, розміщенням реклами юридичних послуг та багатьма іншими актуальними питаннями, що турбують юридичну спільноту.

Учасники домовились робити все можливе задля підвищення рівня юридичної освіти в Україні, зокрема створити рейтинг юридичних ВУЗів, та задля підняття престижу роботи в українських юридичних фірмах.

Сторони, що підписали Основні етичні принципи, наразі будуть робити все необхідне, щоб до цього документу приєдналось якомога більше юридичних фірм України, і створять всі передумови для того, щоб порушення зазначених принципів учасниками було рівноцінним втраті професійної репутації.

Першими, хто підписав Основні етичні принципи, стали: АК «Александров та Партнери», ЮФ «АНК», ЮФ «Арієс», ЮФ «Астатов Лойерс», ЮФ «Ващенко, Бугай і Партнери», АО «Віталій Титич і Партнери», АК «Коннов і Созановський», ЮФ «Лавринович і Партнери», АК «Легітимус», ЮФ «Сергій Тюрін і Партнери», АО «Солодко і Партнери», ЮФ «Спенсер і Кауфман», АК «Правочин».