Новини

25 Квітня 2016
Підсумки конференції «Україна – Австрія. Можливості для бізнесу та надійність інвестицій»: Петер Льошль та Ірина Рафетцедер

Спікери конференції «Україна – Австрія. Можливості для бізнесу та надійність інвестицій», що відбулась 13 квітня 2016 року, підняли важливі питання щодо переваг інвестування в Австрію та практичних особливостей ведення бізнесу, зокрема банківського супроводу діяльності на території Австрії.

Про привабливість Австрії для ведення бізнесу говорив представник австрійської агенції «ABA Invest in Austria»Петер Льошль, звертаючи увагу на здобутки Австрії у соціальній та економічній сферах. «Понад 300 найбільших світових корпорацій обрали Австрію як місце розташування своїх штаб-квартир. Це говорить про прозорість ведення бізнесу та інвестиційну привабливість країни», – підкреслив Петер Льошль.

Високу зацікавленість викликав виступ експерта у банківській сфері Ірини Рафетцедер, керівника управління банківським обслуговуванням приватних клієнтів Wiener Privatbank SE (Відень). Пані Ірина Рафетцедер поділилась практичними кейсами щодо відкриття банківських рахунків фізичних та юридичних осіб: «Вимоги комплаєнсу та вимоги до моніторингу банківських операцій постійно збільшуються. Зараз ці зміни відбуваються не лише з року в рік, а ледь не щомісяця. Саме тому ми радимо не тільки співпрацювати з банками, а й звертатись за консультаціями до професійних юристів».

IMG 7024

IMG 7060

IMG 7077

IMG 7087