Новини

21 Травня 2013
Олена Зубченко виступила модератором на конференції Kyiv Post

Асоційований Партнер Юридичної Фірми «Лавринович і Партнери» Олена Зубченко виступила модератором юридичної секції конференції Kyiv Post «Український продовольчий ринок: кількість, якість та безпека», що відбулась 22 травня 2013 року в Києві.

Олена Зубченко коментувала і направляла дискусію щодо нових законодавчих ініціатив у галузі безпеки харчових продуктів, технічних стандартів і актуальних проблем маркування. Спільно з учасниками цієї секції: заступником генерального директора із забезпечення якості та зберігання продовольства компанії «Нібулон» Олександром Хохловим, начальником управління контролю якості «МЕТРО Кеш енд Керрі Україна» Людмилою Владовою, керівником проекту IFC «Інвестиційний клімат в аграрному секторі України» Сергієм Осаволюком, представниками Асоціації виробників молока України, Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Олена Зубченко обговорювала, яких заходів необхідно вжити для розширення аграрного сектору та виробництва харчових продуктів в Україні.

Учасники блоку також обговорили аспекти збагачення харчових продуктів та роль відповідальних осіб за їх збагачення вітамінами та мінералами.

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» була офіційним юридичним партнером заходу. Фірма має успішний досвід в супроводженні різних транзакцій для провідних агропромислових підприємств та виробників харчової продукції таких як: «Данон Юнімілк Україна», «Галактон», Louis Dreyfus Commodities, Нібулон, «Мрія Агрохолдінг»,  «Індустріальна Молочна Компанія», Allseeds Group та інші.