Новини

22 Березня 2016
Олена Зубченко – доповідач на тему «ІТ-інновації в юридичних і аудиторських фірмах» на заході клубу «Банкиръ»

16 березня 2016 року Партнер ЮФ «Лавринович і партнери» Олена Зубченко виступила модератором та доповідачем на тему «ІТ-інновації в юридичних і аудиторських фірмах» на заході клубу міжнародного видання «Банкиръ».

У своїй доповіді Олена Зубченко висвітлила питання основних напрямків інновацій у сфері IТ, безпеки збереження інформації, віддаленого доступу та функціональності сучасних CRM систем.

Олена Зубченко зазначила, що стандарти забезпечення інформаційної безпеки юридичних компаній, які працюють з фінансово-кредитними установами, повинні відповідати стандартам, прийнятим в цих установах. Юридичні організації працюють з документами замовника, а вони можуть містити конфіденційну інформацію, на них може поширюватися дія регуляторних актів, що встановлюють правила і процедури роботи з документами, що містять банківську таємницю.

«IT-забезпечення сучасної юридичної фірми має забезпечувати такі можливості, як безпечне і надійне зберігання інформації; безпечний доступ до електронних документів, у тому числі й з мобільних пристроїв; можливість спільної одночасної роботи над документами, у тому числі й конфіденційними; документообіг з керуванням прав доступу; таймінг, білінг і контроль ефективності роботи фахівців», – наголосила Олена Зубченко.

Додатково: Журнал «Банкиръ» більш ніж 20 років є трибуною для відкритого і відвертого обговорення актуальних проблем міжнародного співробітництва, розвитку економіки, банківської та інвестиційної діяльності, поліпшення правових умов ведення бізнесу, подолання корупції та інших актуальних тем, безпосередньо пов’язаних з характером двосторонніх відносин між Україною та іншими країнами.