Новини

28 Січня 2014
Олена Сапко провела HR семінар в Американській торгівельній палаті

Радник – Керівник практики трудового права Олена Сапко провела 28 січня в Американській торгівельній палаті освітній семінар на тему: «Робота іноземних громадян в Україні: трудові, імміграційні та податкові правила у 2014 році».

Олена поділилась своїми знаннями щодо  оподаткування  іноземних громадян та запобігання подвійного оподаткування в Україні. Вона висвітлила останні зміни в законодавстві щодо отримання дозволів на працевлаштування іноземних громадян в Україні та визначення резидентського статусу для цілей оподаткування.

Пані Сапко має значний досвід надання консультацій з питань оподаткування фізичних осіб, у тому числі оподаткування заробітної плати та інших заохочувальних виплат, підготовки податкових декларацій для українських і іноземних громадян, розробки компенсаційних програм, а також з питань дотримання норм трудового законодавства. Під її керівництвом проходили кадрові аудити, а також перевірки кадрових питань в рамках проектів due diligence як українських, так і міжнародних компаній.