Новини

21 Червня 2017
«Не варто розглядати обов’язкове проходження процедури комплаенс, як нездоланну перешкоду», – Максим Лавринович, Керуючий Партнер Lavrynovych & Partners Law Firm виступив на міжнародній бізнес конференції в Мілані

III Міжнародна конференція «Передова практика корпоративного управління», яка проходила в Мілані 19-22 червня, зібрала керівників великих компаній з України, Казахстану, Росії, Білорусі та інших країн СНД для обговорення питань вдосконалення корпоративного управління і прийняття ефективних бізнес рішень. Максим Лавринович, Керуючий Партнер Lavrynovych & Partners Law Firm в своєму виступі говорив про необхідність впровадження комплаенс політик і процедур у великих компаніях, як про механізм контролю діяльності організації, а також про проходження необхідних компаленс перевірок при прийнятті рішення про міжнародне інвестування.

20170620 115046 LLS

«Міжнародне інвестування для бізнесу – це нормальний етап розвитку. Зараз багато українських бізнесменів реалізують проекти розміщення інвестицій в країнах ЄС, зокрема в Австрії. Таке рішення продиктоване фінансовою доцільністю і можливістю убезпечити свої вкладення за рахунок розміщення в юрисдикції з розвиненою економікою. При цьому не варто розглядати обов’язкове проходження процедури комплаенс, як нездоланну перешкоду. Наш досвід супроводу проектів міжнародного інвестування говорить про те, що результати комплаенс перевірки не несуть ніяких проблем, якщо капітал був сформований в результаті законної діяльності», – підкреслив Максим Лавринович.