Новини

27 Листопада 2012
Нагороджено переможців Другого Стипендіального конкурсу «Лавринович і Партнери»

26 листопада відбулося нагородження переможців Другого Стипендіального конкурсу з корпоративного права Юридичної Фірми «Лавринович і Партнери» та Ліги студентів Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України».

Перше місце з премією 5 000 грн. посів студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ілля Черногоренко. Друге місце з премією 3 000 грн. отримала студентка Національного університету «Києво-Могилянська академія» Тетяна Михайленко. Третє місце з премією 2 000 грн. посіла студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка Степанида Бадовська.

Керуючий Партнер Юридичної Фірми «Лавринович і Партнери» Максим Лавринович нагородив переможців преміями та дипломами, а також вручив подарунки авторам інших робіт, які увійшли до десятки кращих.

Конкурс проводився з метою професійного розвитку студентів, заохочення їх до здійснення досліджень у сфері корпоративного права. Прийом робіт проходив з 20 вересня до 20 жовтня 2012 року. Темою конкурсу були «Проблемні питання набуття нерезидентами істотної участі у банках та інших фінансових установах в Україні». У конкурсі взяли участь студенти 3-5 курсів юридичних факультетів з 13 вищих навчальних закладів Києва, Харкова, Одеси, Львова, Чернівців та Острогу. До журі, яке перевіряло надані роботи, входили: Партнер «Лавринович і Партнери» Ірина Марушко; кандидат юридичних наук, завідувач наукового відділу юрисдикційних форм правового захисту суб’єктів приватного права Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва Національної академії правових наук України Володимир Бобрик; правління Ліги студентів АПУ.