Новини

17 Лютого 2012
Міжнародна премія The DealMakers Law Awards другий рік поспіль визнала Юридичну Фірму «Лавринович і Партнери» кращою в банківському праві

«Лавринович і Партнери» визнана кращою юридичною фірмою України 2012 року в категорії «Банківське право» за версією престижної професійної міжнародної премії The DealMakers Law Awards.

Другий рік поспіль Фірма зберігає лідерство в даній категорії: нагадаємо, що послуги «Лавринович і Партнери» у галузі банківського права вже були відзначені нагородою The DealMakers Law Awards 2011.

The DealMakers Law Awards – професійна премія журналу DealMakers Monthly Magazine, авторитетного видання у сфері злиття та поглинання, фінансів, інвестування та приватизації. Журнал щороку нагороджує кращі юридичні фірми світу в їх індивідуальних галузях практики.  Цього року у визначенні переможців взяли участь майже 26 тисяч читачів видання.

Нагадаємо, що в лютому 2012 року Фірма також вперше перемогла в The DealMakers Global Awards 2012 – світовому рейтингу компаній та бізнес-консультантів. «Лавринович і Партнери» було визнано фірмою року в Україні у сферах «Банки та фінанси», «Злиття та поглинання», «Податки», «Судова практика та арбітраж».