Новини

22 Жовтня 2015
Максим Лавринович взяв участь у ІІІ Щорічному форумі юрисконсультів

13 жовтня 2015 року пройшов ІІІ Щорічний форум юрисконсультів. Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» стала офіційним партнером, цього важливого для розвитку юридичної спільноти заходу.

Максим Лавринович, керуючий партнер Фірми разом з представниками таких компаній як: ГК «Нові Продукти», ТОВ «Байер» Україна, FOZZY GROUP та Microsoft Україна, поділились своїми підходами до побудови роботи юридичного департаменту та створення ефективних відносин із зовнішнім юридичним консультантом, у рамках першої панелі форуму: «Менеджмент: організація діяльності юридичної служби компанії».

Під час свого виступу пан Лавринович розповів про важливість питання лідерства та комунікації під час взаємодії із зовнішнім юридичним радником. Зокрема він зазначив, що головним фактором успіху такої співпраці є довіра та готовність ділити відповідальність між клієнтом та консультантом, адже виконання домовленостей це обопільна справа. Також він наголосив, що при залученні декількох фірм для консультації, вкрай потрібно визначити лідера та межі відповідальності задля забезпечення ефективної роботи радників.