Новини

17 Вересня 2012
Максим Лавринович взяв участь у Дев’ятому саміті YES

Керуючий Партнер Юридичної Фірми «Лавринович і Партнери» Максим Лавринович відвідав 9-ту Ялтинську щорічну зустріч «Україна і світ: долаючи завтрашні виклики разом», організовану «Ялтинською європейською стратегією» (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука.

З 13 по 16 вересня 2012 р. в Лівадійському палаці Ялти більше 200 провідних представників політичних, ділових і громадських кіл з понад 20 країн світу обговорювали основні глобальні виклики та їх вплив на Європу, Україну та світ. На саміті виступили з доповідями Президент України Віктор Янукович; Прем’єр-міністр Туреччини Реджеп Таїп Ердоган; 66-й Державний секретар США (2005-2009), радник Президента США з національної безпеки (2001-2005), доктор Кондоліза Райс; віце-прем’єр-міністр Російської Федерації Аркадій Дворкович.

Дискусії форуму були присвячені майбутньому світової економіки. Особливу увагу було приділено ролі інновацій та лідерства в трансформації економіки та суспільства. Серед тем обговорення – майбутнє Європейського союзу, енергетичні проблеми, а також внутрішні і зовнішні виклики, що стоять перед Україною.