Новини

26 Березня 2012
Максим Лавринович виступив із доповіддю на Першому Всеукраїнському Цивілістичному Форумі

Керуючий Партнер Юридичної Фірми «Лавринович і Партнери» Максим Лавринович виступив з доповіддю «Робота адвоката при підготовці допуску скарг до Верховного Суду України. Поширені помилки» на Першому Всеукраїнському Цивілістичному Форумі Асоціації адвокатів України, який відбувся 23 березня в Києві.

У своїй доповіді Максим Лавринович визначив основні підстави для відмови у допуску рішення суду касаційної інстанції до перегляду Верховним Судом України. «Практика свідчить про те, що лише незначний відсоток справ допускається до перегляду, – зазначив він. Наше завдання – збільшувати цей відсоток, в першу чергу – за рахунок якісної роботи адвоката та якісного пошуку рішень, які можуть служити доказом неоднозначного трактування норм матеріального права».

Максим Лавринович відзначив відсутність абсолютно чітких критеріїв встановлення підстав для допуску рішень до перегляду Верховним Судом України та недостатню якість інформаційних ресурсів для забезпечення оскарження рішень касаційних судів. «Єдиний державний реєстр судових рішень на сьогоднішній не має 100-відсоткового наповнення, – підкреслив Максим Лавринович. – Це позбавляє адвоката можливості здійснити повний пошук рішень судів касаційної інстанції, що обмежує можливості для обґрунтування заяви про перегляд рішення суду касаційної інстанції Верховним Судом України».