Новини

18 Березня 2013
Максим Лавринович та Анна Пушкарьова – спікери банківської конференції Forbes

12 березня юридична фірма «Лавринович і Партнери» та Forbes Україна зібрали власників і топ-менеджерів українських банків на конференції «Банківські M&A: рекомендації власнику» для обговорення актуальних тенденцій галузі.

Максим Лавринович, Керуючий партнер Фірми, очолив дискусію першого блоку конференції щодо перспектив розвитку банківського ринку та досвіду проведених угод злиттів та поглинань.

Під час дискусії керівники банків поділились своїм успішним досвідом інтеграції придбаних активів, приділяючи особливу увагу питанням фінансових, податкових та юридичних наслідків.
Другий блок конференції, присвячений юридичним ризикам і обмеженням в банківських M&A угодах, відкрила старший юрист Фірми Анна Пушкарьова. У своєму виступі Анна розповіла про регуляторні аспекти угод купівлі-продажу акцій банків та можливі труднощі для покупця. Також Анна надала практичні поради щодо мінімізації ризиків при плануванні та здійсненні подібних операцій.
Практика корпоративного права та M&A «Лавринович і Партнери» рекомендована міжнародним довідником IFLR1000 2013. Chambers Global 2013 рекомендує Партнера Фірми Ірину Марушко у сфері банківського та фінансового права. Керуючий партнер Фірми Максим Лавринович рекомендований як провідний юрист з корпоративного права щорічним дослідженням Ukrainian Law Firms 2012. A Handbook for Foreign Clients.