Новини

25 Лютого 2010
Максим Лавринович підвів підсумки 2009 року на VI щорічному юридичному форумі

26 лютого 2010 року у готелі Radisson SAS під патронатом Асоціації правників України (АПУ) пройшов VI щорічний юридичний форум «Розвиток ринку юридичних послуг в Україні-2010».

Керуючий Партнер «Лавринович і Партнери» Максим Лавринович виступив на Форумі з доповіддю на тему: «Підсумки 2009. Тенденції 2010. Відверто про юридичний ринок».

Максим Лавринович: «Юридичний ринок зараз, як ніколи, потребує «роботи над помилками», адже 2009 рік, як лакмусовий папірець виявив всі його слабкості. Бути кращим за сприятливих умов легко, але лише труднощі розкривають справжній потенціал бізнесу. Наприклад, наша Фірма не тільки вижила, але й досягла успіху: не було звільнень, зарплати підвищилися, була розпочата робота над новими великими проектами. І в той час як інші всіляко економили на маркетингу, наша агресивна маркетингова стратегія допомогла нам залучити нових клієнтів і підсилити напрямок В2В.»

VI щорічний юридичний форум  зібрав більш ніж 150 професійних гравців ринку. Юридичну Фірму «Лавринович та Партнери» на заході представляли Керуючий Партнер Максим Лавринович та Асоційований партнер Костянтин Пільков.