Новини

15 Лютого 2016
Максим Лавринович – доповідач на тему «Деофшоризація» на заході клубу «Фінансист»

13 лютого 2016 року Керуючий партнер ЮФ «Лавринович і партнери» Максим Лавринович разом з Асоційованим партнером Андрієм Морозом виступили на бізнес-сніданку клубу «Фінансист». На зустрічі було розглянуто актуальне для українського бізнесу питання деофшоризації.

Максим Лавринович на основі реальних кейсів розповів про сучасні умови ведення бізнесу на територіях різних країн Європи. Окрема увага була приділена питанню руху коштів з офшорних юрисдикцій в країни ЕС, легалізації та інвестуванні таких коштів з метою отримання прибутку в майбутньому.

Додатково: Клуб Фінансист – це неформальне професійне співтовариство прогресивних фінансових директорів і фахівців в області фінансів, які працюють в Україні.

Клуб Фінансист створений в 2008 році під егідою журналу & .ФИНАНСИСТ. Він об’єднує професіоналів, які прагнуть до вдосконалення своїх навичок, придбання нових знань, спілкування та обміну практичним досвідом з колегами.

Клуб пропонує своїм членам різноманітні можливості для професійного розвитку, неформального спілкування та розвитку ділових відносин. Найпопулярнішими форматами зустрічей Клубу стали ділові сніданки, спеціалізовані конференції, а також Літня і Зимова сесії.