Новини

26 Квітня 2017
Lavrynovych & Partners Law Firm продовжує підтримувати школу-інтернат для дітей-інвалідів по зору

Фірма надала допомогу з придбанням необхідних матеріалів для проведення ремонту у приміщенні спеціальної загальноосвітньої школи-интернату № 5 ім. Я.П. Батюка м. Києва, в якій навчається понад 170 дітей-інвалідів по зору з міста Києва та різних областей України.

Максим Лавринович, Керуючий Партнер Lavrynovych & Partners Law Firm: «Вже кілька років ми допомагаємо школі-інтернату № 5 у вирішенні нагальних проблем, на які, на жаль, не вистачає державного фінансування. Ми впевнені, що підтримка, яку бізнес може надати соціально значущим проектам та закладам, зокрема тим, які опікуються дітьми з особливими потребами – це необхідний внесок у розвиток соціальної сфери України».

Додатково: реалізуючи свою позицію соціально відповідального бізнесу, окрім допомоги школі-інтернату № 5,Lavrynovych & Partners Law Firm опікується розвитком молодих юристів, а також допомагає найбільш незахищеним членам суспільства в отриманні юридичних консультацій. В березні 2015 року фірма відкрила Центральну юридичну клініку, де молоді фахівці, які працюють під керівництвом Асоційованого Партнера Фірми Андрія Мороза, безкоштовно надають юридичну підтримку в галузі цивільного, трудового та сімейного права малозабезпеченим громадянам. Сайт Центральної юридичної клініки