Новини

14 Грудня 2011
«Лавринович і Партнери» посіла третє місце в міжнародному рейтингу податкових консультантів World Tax 2012

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» вперше увійшла до числа кращих податкових консультантів України за версією міжнародного рейтингу World Tax 2012, посівши третє місце.

«Фірму визнано конкурентами однією зі зростаючих протягом останніх років, – зазначено в дослідженні. –  Клієнтами Фірми є такі транснаціональні компанії як Danone, агрохолдинг «Мрія» та «Енерготерра».

Окремо в дослідженні відмічено внесок Партнера Ірини Марушко, котра очолює групу юристів «Лавринович і Партнери» з питань фінансового та банківського права. «Цього року вона супроводжувала апеляційний розгляд спору «АрселорМіттал Кривий Ріг» з податковими органами про відшкодування ПДВ, певні спори щодо корпоративних податків та оподаткування природних ресурсів».

World Tax 2012 – міжнародний рейтинг податкових консультантів журналу International Tax Review, одного з найавторитетніших видань у сфері корпоративних податків, яке видається понад 20 років. При підготовці рейтингу дослідники та журналісти  International Tax Review проводять опитування фінансових директорів у 56 країнах світу.