Новини

11 Січня 2012
«Лавринович і Партнери» виступила юридичним радником в процесі надання державних гарантій для отримання кредиту ВАТ «Лисичанськвугілля»

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» виступила юридичним радником з українського права в процесі надання державних гарантій стосовно отримання довгострокового кредиту в розмірі $ 85 млн. на реконструкцію і модернізацію шахт ВАТ «Лисичанськвугілля».

Кредитна угода підписана державним банком Китаю Chinа Development Bank і Міністерством фінансів України 28 грудня 2011 року. Це перший в історії випадок надання позики Chinа Development Bank підприємству з Україною.

Згідно з договором з ВАТ «Лисичанськвугілля», Юридична фірма «Лавринович і Партнери» надала юридичну підтримку в ході переговорів і підписання гарантійної угоди. Юридичним радником Міністерства фінансів України виступила міжнародна юридична компанія White & Case.

Юридичну підтримку на всіх етапах забезпечили керівник банківської та фінансової практики Фірми «Лавринович і Партнери» – Партнер Ірина Марушко та Старший юрист Олена Зубченко.