Новини

28 Червня 2011
«Лавринович і Партнери» виступила юридичним радником при розробці меморандуму між ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та ДПС України

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» виступила юридичним радником при розробці меморандуму про участь в експерименті із запровадження горизонтального моніторингу, який минулого тижня підписали Державна податкова служба України та ПAТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Експеримент має на меті втілення принципово нової моделі співпраці між податковими органами та платниками податків. Його результатом має стати створення та випробування на практиці ефективної для бюджету та необтяжливої для платників системи адміністрування податків і зборів, а також фактична відмова від здійснення документальних перевірок (окрім випадків, коли обов’язок проведення таких перевірок покладено на податковий орган відповідно до закону).

Горизонтальний моніторинг передбачає повне та своєчасне розкриття інформації платником податку і має замінити собою документальні перевірки на місцях та інші форми податкового контролю.

Над проектом меморандуму працювали Партнер Юридичної Фірми «Лавринович і Партнери» Ірина Марушко, юристи Роман Блажко та Дмитро Савчук.

Нова система почне працювати до кінця 2011 р. Дату початку експерименту буде визначено відповідною постановою Кабінету Міністрів України.